Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від коронавірусу загинуло вже 1100 людей. Кількість хворих сягла 45 тисяч

Найбільше заражених на території материкового Китаю.

У світі кількість хворих на коронавірус зросла до 45 тисяч людей, з них 1100 випадків виявилися смертельними, пише CNN.

520 випадків зафіксували за межами материкового Китаю. Зокрема: щонайменше 203 у Японії, в тому числі 175 на круїзному лайнері, 49 у Гонконгу, серед яких один смертельний, 47 у Сінгапурі, 33 у Таїланді, 28 у Південній Кореї, по 18 у Малайзії і Тайвані, 16 у Німеччині, по 15 випадків в Австралії та В'єтнамі, 13 у США,  11 у Франції, 10 у Макао, по 8 у Великобританії та ОАЕ, 7 у Канаді, по 3 на Філіппінах (зокрема один смертельний), в Індії та Італії, по 2 в Росії та Іспанії, і по одному у Бельгії, Камбоджі, Фінляндії, Непалі, Швеції, на Шрі-Ланці.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 88 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

  

Залиште свій коментар

Вибір редакції