Від нового вірусу грипу в світі загинули вже 100 людей

Смертельні випадки від вірусу грипу А/Н1N1 зареєстровані у чотирьох країнах, більше всього - у Мексиці.

Кількість жертв спалаху грипу вірусу А/Н1N1, відомого як "свинячий грип", зросла до 100 осіб. Останніми від небезпечного захворювання померли двоє мешканців Нью-Йорка.

Смертельні випадки були зафіксовані в чотирьох країнах. Більше всього у Мексиці, де померли 83 людини. 14 людей померли в США, двоє в Канаді та один у Коста-Ріці.

Всього в світі на грип А/Н1N1захворіли більше 12 тисяч людей, і їхня кількість кожного дня зростає.

Влади різних країн продовжують жорстко боротися з інфекцією. Так, в Австралії, де на борту круїзного лайнера був виявлений хворий, двом тисячам пасажирів веліли протягом тижня перебувати вдома і дотримуватися карантину. У Сінгапурі, де свинячий грип виявили у жінки, що прилетіла з Нью-Йорка, оголосили в розшук всіх пасажирів, які прибули тим же рейсом.

Два випадки зараження на А/Н1N1 були зафіксовані в Росії. До України хвороба поки що не добралася, але всіх пасажирів, що прилітають з Північної Америки до міжнародного аеропорту "Бориспіль", відправляють на дезінфекцію.

А дільничні інспектори міліції, згідно з розпорядженням МВС, тримають на контролі українців, які за останні півроку були за кордоном, особливо у США та Мексиці. Вони телефонують до мешканців, цікавляться їх самопочуттям і навіть заходять додому, щоб поміряти температуру.

Читайте також:

Для боротьби зі свинячим грипом на Закарпатті свиням дають горілку

Корейці створили вакцину проти свинячого грипу

Естонські медики відмовилися лікувати жінку з підозрою на новий грип

Мутація вірусу нового грипу робить його небезпечнішим за СНІД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: