Від Обами йде у відставку третій за чотири місяці економічний радник

У США голова Національної економічної ради Лоренс Саммерс залишить свою посаду і викладатиме в Гарвардському університеті.

Третій за останні чотири місяці економічний радник президента США Барака Обами йде у відставку.

До кінця року голова Національної економічної ради Лоренс Саммерс залишить свою посаду і викладатиме в Гарвардському університеті.

"Я не буду щоденно працювати з президентом і його командою над вирішенням проблем і формуванням економічної політики", - заявив Саммерс.

За словами радника, він має намір повернутися до Гарварду для того, щоб викладати і писати про базисні принципи створення робочих місць та стабілізації фінансової системи, а також про інтеграцію країн, що розвиваються, в глобальну економіку.

Після своєї відставки Саммерс залишиться членом групи економічних радників Білого дому. Він залишає посаду на тлі запеклої критики республіканців у бік економічної команди Обами напередодні намічених на 2 листопада проміжних виборів до конгресу.

Опоненти американського президента звинувачують його економічних радників і адміністрацію в некомпетентності, нездатності впоратися з гігантським бюджетним дефіцитом, безробіттям і надмірних витратах.

Барак Обама подякував своєму раднику за роботу і зазначив, що економіка США почала відновлюватися після кризи багато в чому завдяки Саммерсу.

"Я завжди буду вдячним йому за те, що в той час, коли країна переживала труднощі, Ларрі зі своїм професіоналізмом, досвідом і авторитетом погодився очолити нашу економічну команду", - процитували Обаму в прес-службі Білого дому.

Нагадаємо, у вересні минулого року Радник президента США з питань створення робочих місць у сфері екологічно чистої промисловості, бізнесу та інновацій Вен Джонс пішов у відставку.

Читайте також:

Комісія з нацбезпеки США просить Обаму визнати зв'язок ісламу та тероризму

Обаму назвали найбільш вороже налаштованим щодо Ізраїлю американським президентом

Обама випустить збірку оповідань для дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: