Від пандемії свинячого грипу в світі загинуть 7 мільйонів людей

За прогнозами ВООЗ, свинячий грип змусить звернутися до лікарів 1,5 мільярди людей, якщо переросте в пандемію. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Від пандемії свинячого грипу в світі може загинути 7 мільйонів людей. До такого висновку прийшли фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Експерти вважають, що під час пандемії вірус протягом 18-24 місяців поширюватиметься від міста до міста, інфікуючи більш третини населення.

Представники ВООЗ вважають, що до 1,5 мільярдів людей звернуться за медичною допомогою, а близько 30 мільйонів буде госпіталізовано.

Раніше посол Мексики повідомив, що батьківщиною свинячого грипу є Європа, а не Мексика. За його словами, штам вірусу H1n1, що мутував, до Мексики привіз хтось з європейців і потім викликав спалах нового смертельного різновиду грипу.

Тим часом, уряди багатьох країн приймають заходи, щоб не допустити подальшого поширення свинячого грипу. В Україні, зокрема, заборонено ввезення свинини з Мексики і США, в міжнародному аеропорті "Бориспіль" проводиться дезинфекція літаків та деяких пасажирів, що прибули з Мексики та США. Кількість людей, причиною смерті яких може бути свинячий грип, збільшилася до 152 людей.

Декілька випадків зараження вірусом H1n1 підтверджено в Іспанії та Великобританії. Хворі з схожими симптомами госпіталізовані напередодні у Франції, Чехії, Данії, Швеції, Бельгії, Бразилії, Новій Зеландії, Австралії.

За неофіційними даними, від нового вірусу померла одна людина в Південній Кореї.

У Москві з підозрою на свинячий грип була госпіталізована жінка, яка прилетіла з Мехіко. Пізніше в неї підтвердився діагноз ГВРЗ.

Всесвітня організація охорони здоров'я підвищила рівень загрози інфікування вірусом "свинячого грипу" для населення з третього до четвертого. Шостий рівень означає появу пандемії.

Читайте також:

Батьківщиною свинячого грипу є Європа, а не Мексика

В Мексиці померло ще 49 людей. Імовірно - від свинячого грипу

Паніка в Росії: звичайне ГВРЗ прийняли за свинячий грип

У Південній Кореї зафіксована перша смерть від свинячого грипу

ВідеоВід свинячого грипу загинуть 7 млн людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: