Від повеней в Західній Африці постраждало 430 тисяч людей

Число жертв повені, викликаної тривалими зливами, в країнах Західної Африки досягло 70 людей. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У країнах Західної Африки спостерігаються сильні повені, які викликані неймовірно рясними літніми зливами. З початку червня дощів випало істотно вище за норму, внаслідок чого в країні загинули 70 людей.

За даними Управління ООН з координації гуманітарних питань, загальна кількість постраждалих досягло 430 тисяч людей. Більш за все стихія завдала збитків жителям Буркина-Фасо, Гани, Сенегалу Малі, Мавританії і Кот-Д"івуара. Багато районів в цих країнах виявилися відрізаними від зовнішнього світу. Жителі опинилися перед загрозою голоду, епідемій.

За словами представників ООН, запобігання небезпеці поширення епідемії малярії в Західній Африці - на сьогоднішній момент їх головна турбота. Можливе швидке поширення захворювання – наслідок сильної повені. Повідомляється, що 150 тисяч жителів Буркина-Фасо були вимушені покинути свої будинки.

Експерти вважають, що збиток від повені буде не менший, ніж в 2007 році. Тоді від стихійного лиха, викликаного тропічними дощами загинули близько 300 людей, без притулку лишилися майже 800 тисяч.

Читайте також:

Через повені в західній Африці загинули семеро людей

Повінь в Індії забрала життя 130 людей

На зміну пожежам в Каліфорнії прийшла повінь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: