Від США до Сінгапуру: де панамська Mossack Fonseca створила свої офшорні фірми. Інфографіка

Офшорний скандал охопив підприємців та політиків усього світу.

Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) оприлюднив розслідування "Панамських паперів" після масштабного витоку інформації.

Документи, які "витекли" з компанії Mossack Fonseca, стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів.

Наразі відомо про 20 причетних до скандалу українців. Зокрема, про президента Петра Порошенка, екс-прем'єра Павла Лазаренка і підприємця Мохаммада Захура – британського бізнесмена пакистанського походження, який живе і веде бізнес в Україні. Повідомляють, що на Порошенка  зареєстровано три офшорні компанії, створені під кондитерський бізнес Roshen. 

Український олігарх Дмитро Фірташ теж став фігурантом списку високопоставлених осіб, які користуються офшорами.

Слід зауважити, що панамська компанія відкрила сотні офшорних фірм по всьому світу, у тому числі, у США, Великобританії, Британських Віргінських островах та Новій Зеландії.

офшорні фірми

Нагадаємо, що окрім українських посадовців та бізнесменів, у скандалі "засвітився" прем'єр-міністр Ісландії Сі́гмюндюр Давид Гюннлейгссона. Через це у Рек'явіку люди вийшли на масові демонстрації проти політика.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: