Від свинячого грипу в Мексиці загинула 81 людина. Влада заявляє про 20 жертв

Офіційно підтверджена загибель лише 20 людей від штаму грипу свиней.

Від свинячого грипу в Мексиці загинули 20 людей. Інша 61 людина, яких зараховують до загального списку загиблих, померли від хвороби з схожими симптомами, заявив президент Мексики Феліпе Кальдерон.

"Починаючи з 13 квітня по теперішній час, в Мексиці зареєстровано 1 тисяча 324 випадки звернення до медичних установ з симптомами вірусу свинячого грипу. Офіційно підтверджено, що від свинячого грипу загинули 20 людей, ще 61 людина померли від хвороби з симптомами, схожими на грип, і ці жертви поки зараховують до загального списку загиблих від свинячого грипу", - заявив Феліпе Кальдерон.

Він також призвав населення країни зберігати спокій.

"Мексиканський уряд має в своєму розпорядженні всі необхідні медичні засоби для лікування свинячого грипу, і немає причин для занепокоєння", - сказав глава держави.

Кальдерон визнав, що спалах свинячого грипу в Мексиці є серйозною проблемою для населення країни, підкресливши при цьому, що ця хвороба виліковна.

У свою чергу, міністерство охорони здоров'я розповсюдило заяву про те, що рішення припинити роботу всіх шкіл в Мехіко і прилеглих до нього районах, а також в центральному штаті Сан-Луїс-Потоси аж до 6 травня є профілактичною мірою.

Не дивлячись на спалах хвороби, на вулицях мексиканської столиці повно людей і життя міста не зазнало яких-небудь серйозних змін. Ресторани і кафе заповнені відвідувачами. Господар невеликого столичного ресторанчика Мігель Аведо заявив, що не "треба панікувати, схоже, що все це сильно перебільшено, щоб залякати іноземних туристів".

Нагадаємо, у Мексиці і США на новий штам грипу свиней захворіли вже більш як тисяча осіб. Вірус мутував і від свиней передався людям.

Читайте також:

У Мексиці від грипу свиней померло 68 осіб

Американські військові загубили небезпечний вірус

У російському потязі померла китаянка. Підозрюють атипову пневмонію

У Єгипті зафіксований 60-й випадок зараження людини пташиним грипом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: