Від свинячого грипу в Росії померли 19 людей

Кількість жертв свинячого грипу в Росії збільшилася до 19 людей через те, що офіційна статистика не врахувала п’ять смертей серед пасажирів залізниці.

Від свинячого грипу в Росії померло вже 19 осіб: серед пасажирів РЖД зафіксовано 5 випадків загибелі від вірусу, які поки не увійшли до офіційної статистики.

За офіційними даними, станом на 3 листопада, вірус забрав життя 14 росіян, захворіли понад 3000 людей.

На залізничному транспорті по Росії вже зареєстровано 17 випадків зараження вірусом A/H1N1. Як повідомив головний санітарний лікар Росспоживнагляду по РЖД Юрій Коськов, п'ятьох людей врятувати не вдалося.

"Офіційно підтверджені випадки по Забайкальському краю, а ці ще в роботі, - повідомила науковий співробітник управління епіднагляду Росспоживнагляду Марина Кадінова. - За РЖД інформація була ввечері 3 жовтня, вона поки що попередня. На даний момент ми ведемо спільний моніторинг, тому виявити точно, скільки випадків смерті походить від A/H1N1, поки неможливо. Проводимо моніторинг, офіційні дані направляємо в Міністерство охорони здоров'я".

За словами Кадінової, до них надходять вже підтверджені відомості з діагнозом: "Може бути так, що людина померла від іншого захворювання і випадково з'ясували, що вона інфікована вірусом. Офіційно смертельних випадків 14, але їх може бути і більше, з'ясувати це зараз неможливо".

При цьому пасажири потягів, які заразилися високопатогенним вірусом, зазнають труднощів з отриманням медичної допомоги в муніципальних лікарнях. Територіальні органи охорони здоров'я відмовляються приймати важких пацієнтів з залізниці.

Два випадки сталися на Московській залізниці, розповів Коськов. Більшість - в Забайкаллі.

Нагадаємо, що в Бурятії вже оголошено режим надзвичайної ситуації через епідемію свинячого грипу. Офіційно в республіці зафіксовано вже 72 випадки захворювання.

Читайте також:

У Бурятії введено надзвичайний стан через свинячий грип

Росія буде перевіряти на грип всіх приїжджих з України

У Росії від свинячого грипу померли 14 людей

У Польщі звичайний грип вважають небезпечнішим за свинячий

ВідеоВід свинячого грипу в Росії померли 19 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: