Від свинячого грипу в світі померли більше 9 тисяч людей

Всесвітня організація хорони здоров'я підрахувала жертв вірусу А/H1N1. За тиждень вона виросла на 800 осіб до 9,6 тис. людей.

Кількість випадків смерті від свинячого грипу у світі за тиждень зросла майже на 800 і досягла 9,596 тисячі станом на 6 грудня, за даними ВООЗ.

ВООЗ раніше відзначав, що низка країн відмовилися від індивідуального обліку кожного лабораторно підтвердженого випадку зараження новим видом грипу. У зв'язку з цим організація вирішила припинити публікувати дані про кількість хворих у світі.

У середині липня ВООЗ вирішила більше не інформувати про кожен лабораторно підтверджених випадок зараження грипом А/H1N1 у світі, тому що такий підхід є занадто "ресурсномістких" і складним для ряду країн.

В оприлюдненому 11 грудня звіті організації говориться, що на 6 грудня випадки зараження грипом А/H1N1 були підтверджені в 208 країнах і територіях. За минулий тиждень стало відомо про перший випадок смерті людини від зараження грипом А/H1N1 в КНДР.

Спад активності вірусу А/H1N1, говориться в повідомленні ВООЗ, за останній тиждень зареєстровано в низці країн Північної півкулі. Зокрема, пік активності вірусу минув у Північній Америці та частково у Західній, Північній і Східній Європі.

Зростання активності нового виду грипу і грипоподібних захворювань в цілому зареєстровано в Албанії, Чехії, Естонії, Греції, Угорщини, Латвії, Польщі, Румунії, Чорногорії, Словенії і Туреччини. Спад випадків зараження новим видом грипу зареєстрований в Україні, Грузії та Болгарії, повідомляє ВООЗ.

У більшості країн Західної та Східної Європи захворюваність на грип пішла на спад, за винятком Франції, де ситуація поки не поліпшується на тлі зростання кількості заражень грипоподібним захворюваннями в цілому.

Виконуючий обов'язки помічника гендиректора ВООЗ з питань безпеки в області охорони здоров'я і навколишнього середовища Кеджі Фукуда заявляв, що у випадку пандемії грип A/H1N1 може заразитися третина населення Землі.

Нагадаємо, що глава Бюро ВООЗ в Україні Ігор Поканевич повідомив, що Україна знаходиться на порозі другої хвилі епідемії грипу, наслідки якої можуть бути більш серйозними, ніж першої.

"Більшість населення України залишається чутливою до грипу. Ми говоримо про другу хвилю, яка, можливо, зараз вже й починається. Тому вплив другої хвилі може бути великим", - підкреслив представник ВООЗ.

Читайте також:

ВООЗ вимагає, щоб за смерті від протигрипозної вакцини відповідав уряд

Угорських волоцюг прищеплюватимуть від свинячого грипу прямо на вулиці

ВООЗ: Україна на порозі другої хвилі епідемії грипу

У Європі зафіксовано спалах нового "козячого" грипу, є жертви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: