Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від Трампа пішла посол США в Мексиці через будівництво стіни на кордоні

Після 31 року служби американському уряду я піду з посади для пошуку нових можливостей, - заявила дипломат.

Посол США в Мексиці Роберта Джакобсон оголосила про завершення кар'єри через політику американського президента Дональда Трампа щодо зупинення угоди про вільну торгівлю та бажання побудувати стіну на кордоні за рахунок сусідньої країни.

Про це пише Reuters.

Дипломат залишатиметься на посаді ще кілька місяців.

»Після 31 року служби американському уряду я піду з посади для пошуку нових можливостей. Я залишу службу, знаючи, що відносини між США та Мексикою є потужними й важливими. Разом ми сильніші!" - написала дипломат у Twitter.

Джакобсон, яка очолила посольство в Мексиці в 2016 року після посади помічника держсекретаря США в питаннях країн Західної півкулі, поповнить чималий список дипломатів, які пішли з високих посад в період президентства Трампа.

Звільнення заступника держсекретаря Шеннона, посла Джакобсон, а також помічника держсекретаря Вільяма Браунфілда, "позбавляють американську дипломатію багатьох найбільш досвідчених експертів у регіоні Латинської Америки впродовж найважливішого року виборів у регіоні", зазначає  Reuters.

Нагадаємо, що за попередніми підрахунками, загальні витрати на "стіну" перевищать $ 33 млрд протягом наступного десятиліття.

ВідеоСША почали зводити стіну на кордоні з Мексикою

Оприлюднений документ став першим публічним підрахунком витрат США на будівництво стіни із Мексикою, про яку Трамп заявляв ще під час передвиборної кампанії.

Після інавгурації Трамп заявив, що для початку будівництва будуть використовуватися кошти американських платників податків, а згодом Мексика сама все відшкодує.

Залиште свій коментар

Вибір редакції