Від землетрусу в Ірані постраждали більше 700 людей

В портову місті Бендер-Аббас стався землетрус майже у 5 балі. За різними даними, поранені 700 людей.

На півдні Ірану в портовому місті Бендер-Аббас стався землетрус силою 4,9 балу.

У результаті землетрусу близько 700 людей отримали поранення.

У місті були пошкоджені телефонні лінії і лінії електропередачі.

Крім того, підземні поштовхи відчувалися на сусідньому острові Кешм. Про жертви і руйнування на острові не повідомляється.

3 листопаді в Ірані також було зафіксовано землетрус - воно відбулося в місті Бам на південному сході країни. Сила поштовхів становила 4,2 бала.

Через особливості географічного розташування землетрусу в Ірані відбуваються досить часто. Зокрема, сильний землетрус стався в грудні 2003 року в БАМі. Тоді загинула 31 тисяча людей.

Після цього в Ірані почалися розмови про перенесення столиці країни з Тегерана, також знаходиться в сейсмонебезпечній зоні, у більш спокійне місце. На початку листопада 2009 року ця пропозиція була схвалена Радою доцільності Ірану. Передбачається, що нова столиця буде побудована між містами Кум і Деліжан в провінції Маркази.

Найбільш руйнівний землетрус в історії Ірану стався в червні 1990 року: близько 37 тисяч людей загинули, понад 100 тисяч отримали поранення. У провінціях Гілян і Зенджан на північно-заході країни були зруйновані 27 міст і 1870 сіл.

Читайте також:

Іран перенесе столицю з Тегерана

Японії стався землетрус у 7 балів

5 пакистанців стали жертвами нічного землетрусу

В Індонезії стався сильний землетрус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: