"Відданість та непохитна підтримка України". Порошенко прокоментував звільнення посла США в ООН Гейлі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порошенко подякував Гейлі за протидію російській агресії.

Президент Петро Порошенко подякував Ніккі Гейлі, яка відсьогодні залишила посаду постійного представника США в ООН, за плідну співпрацю.

Про це йдеться у повідомленнях глави держави у Twitter.

"Ми дуже вдячні за тісну співпрацю з послом Ніккі Гейлі у протидії російській агресії та відстоюванні норм і принципів, на яких базується Вільний світ. Це надихає, що наше постійно зростаюче стратегічне партнерство з США набуває таких яскравих особистостей, як посол Хейлі", - відзначив Порошенко.

Нагадаємо, 9 жовтня постійний представник США в Організації Об'єднаних Націй Ніккі Гейлі офіційно пішла з посади.

Ніккі Хейлі була сенатором від Південної Кароліни. Її призначили послом Сполучених Штатів в ООН після обрання Дональда Трампа президентом в 2016 році. Протягом своєї кар'єри постійного представника США в ООН Хейлі висловлювала жорстку позицію щодо Росії та підтримувала введення санкцій. Так само Хейлі добивалася тиску на КНДР, а також покарання для тих, хто співпрацює з Північною Кореєю попри введені економічні обмеження.

ВідеоПостійний представник США при ООН заперечила, що відкриття посольства в Єрусалимі стало причиною кровопролиття

60 загиблих і понад 2700 поранених у Секторі Гази активізували Радбез ООН. Втім, термінове засідання спільним рішенням не закінчилось.  Сполучені Штати підтримали Ізраїль у тому, що дії військових проти палестинців були самозахистом. Сутички між палестинськими протестувальниками та ізраїльськими армійцями розпочалися через перенесення посольства США з Тель-Авіва в Єрусалим. 

Постійний представник США при ООН заперечила, що відкриття посольства в Єрусалимі стало причиною кровопролиття

Залиште свій коментар

Вибір редакції