Видання The New York Times створило віртуальний меморіал пам'яті жертв пандемії

Видання The New York Times створило віртуальний меморіал пам'яті жертв пандемії

Фото: nytimes.com

Читачі поділилися фотографіями об'єктів, які асоціюються у них із загиблими.

Видання The New York Times запустило проєкт "Як виглядає пам'ять" - онлайн-меморіал жертвам COVID-19 в США. В редакції уточнюють, що кожен третій американець знає когось, хто загинув від коронавірусу.

Про це йдеться на сторінці проєкту.

Від початку пандемії понад 30 мільйонів жителів країни заразилися, для 559 тисяч американців хвороба виявилася смертельною.

"Ми зібрали поради експертів, що стосуються втрати близьких, і попросили людей, які нещодавно пережили втрату, розповісти, що їм допомагає знайти спокій", - повідомляють на сторінці проекту.

Через пандемію багато людей не могли провести меморіальні церемонії та попрощатися з близькими традиційним способом. Щоб нагадати про те, що це колективна трагедія, видання попросило читачів поділитися фотографіями об'єктів, які асоціюються у них із загиблими за минулий рік друзями і родичами.

"Музична скринька, що пробуджує спогади про загиблого чоловіка. Обручка матері, яке дочка носить на шиї як символ втрати. Батьківські ковбойські чоботи - колись вони викликали збентеження, а тепер перетворилися в скарб. Це лише деякі речі, знімки яких нам передали читачі", - розповідають у The New York Times.

Нагадаємо, що МОЗ вирішило розпочати вакцинацію священників. Зазначається, що Оперативний штаб МОЗ з вакцинокерованих інфекцій "прирівняв" священнослужителів до соціальних працівників, щеплення яких на другому етапі передбачено дорожньою картою. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація