Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Видання з російської "фабрики тролів" поскаржилися на "цензуру" через видалення із Facebook

Вони вимагають у відповідь заблокувати іноземні соцмережі на території Росії.

Російське Федеральне агентство новин (ФАН), яке пов'язане з "Агентством інтернет-досліджень" або "фабрикою тролів", поскаржилося на "політичну цензуру" через видалення сторінок із Facebook і Instagram.

ФАН заявляє, що для видалення його сторінки з соцмереж "не було жодних підстав".

Агентство звернулося до російської влади з проханням "відреагувати на акт політичної цензури, здійснений компанією Facebook". У своєму зверненні журналісти просять владу "жорстко вказати іноземним соціальним мережам та всім іншим закордонним інформаційних майданчикам на необхідність дотримання законів РФ і Конституції РФ".

"У разі відмови іноземних соціальних мереж виконувати вимоги законів РФ і підкорятися законним вимогам уповноважених органів РФ вимагаємо заблокувати діяльність іноземних соціальних мереж Facebook, Instagram, YouTube і Twitter в російському сегменті мережі Інтернет", - йдеться у зверненні.

Про видалення своїх сторінок з соціальних мереж Facebook і Instagram і "політичну цензуру" також заявили такі російські ЗМІ, як "Экономика сегодня", ИА "Народные новости", "Политэксперт", "Инфореактор", "Невские новости", "Ньюинформ" та інші.

Раніше повідомлялося, що всі вищеперелічені ЗМІ входять до великого інтернет-холдингу, пов'язаного з "Агентством інтернет-досліджень", відомим як "фабрика тролів". Незалежні російські ЗМІ повідомляли, що до фінансування "фабрики" мають відношення структури відомого російського "ресторатора Путіна" Євгена Пригожина.

3 квітня засновник і керівник Facebook Марк Цукерберг заявив, що соцмережа видалила більше 270 сторінок і облікових записів, пов'язаних з російською компанією "Агентство інтернет-досліджень". За його словами, видалення цих сторінок є важливим кроком для захисту від втручання у вибори в усьому світі.

інф рбк
РБК

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції