Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віддавав їжу і вчив медитувати. Як тренер допоміг дітям протриматися понад два тижні у тайській печері

Тренера витягли з печери останнім і в найважчому стані.

Футбольний тренер команди з Таїланду, яка провела більше двох тижнів у затопленій печері, навчав дітей медитувати під час перебування у пастці.

Про це повідомляє The Daily Mail.

25-річний футбольний тренер Еккапол Чантавонг не завжди займався спортом. У дитинстві він був сумним та самотнім хлопцем. Він втратив батька, матір і 7-річного брата, коли самому йому було лише 12 років. Його рідні померли від хвороби.

Згодом його відправили до буддистського храму. Там, за словами дядька, він отримав ментальну силу. 

Коли Еккапол застряг зі своєю командою у печері, він почав вчити дітей медитувати, аби допомогти їм лишатися у спокої у такій стресовій ситуації. 

Як повідомляє BBC, саме тренер був найслабшим серед врятованих. ВІн перебував у найважчому стані, бо віддавав їжу дітям. Його витягували з печери останнім. 

ВідеоУ Таїланді завершилася міжнародна кампанія із порятунку дитячої футбольної команди

Кілька годин тому останню групу із затопленої печери дайвери вивели на поверхню. У воді й темряві 12 хлопчиків і їхній тренер провели два з половиною тижні. Попереду у дітей - лікарня і повернення до нормального життя. Але обійнятися з батьками їм поки що не дозволяють. 

У Таїланді завершилася міжнародна кампанія із порятунку дитячої футбольної команди

Нагадаємо, у Таїланді завершилась остання фаза операції зі звільнення застряглої у печері футбольної команди - рятувальники визволили усіх дітей та їхнього тренера. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції