Віденський театр поставив п'єсу про життя австрійського маніяка

Прем'єра скандального спектаклю про життя Йозефа Фріцля, обвинуваченого щонайменше в трьох тисячах сексуальних злочинів, відбулася у Відні. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Театральна постановка про життя австрійського маніяка Йозефа Фріцля встигла викликати небувалий ажіотаж ще до прем'єри. У її основі - історія, яка глибоко шокувала  весь світ. Головний герой спектаклю під назвою "Пенсіонер Ф" - маніяк, який чверть століття утримував в підвалі власну дочку і завів від неї семеро дітей. Злочинця заарештували торік в травні.

Як не дивно, "Пенсіонер Ф" - комедія. А людина, що ризикнула обернути трагічну історію в сатиричну п'єсу, - режисер і комічний актор Губерт Крамар. Він вже не раз шокував публіку скандальними витівками. Ось і тепер його не зупинили ні протести громадськості, ні вимоги заборонити спектакль, ні листи з погрозами розправи.

Не дивлячись на жорстку критику і зірвані афіші, квитків на прем'єру було не дістати. Будівлю театру, щоб уникнути провокацій, охороняла поліція.

У своє виправдання 60-річний Губерт Крамар заявляє, що спектакль є зовсім не "комедією про інцест", а "сатирою на ЗМІ", які освітлюють справу Фрітцля. "Ці мас-медіа створили спектакль, а я всього лише відреагував на нього", - сказав Крамар.

В найближчому майбутньому Крамар має намір уважно стежити за судом над маніяком (процес стартує вже в березні) і планує періодично вносити зміни до спектаклю.

Читайте також:

Австрійського маніяка Фрітцля не хочуть судити

Австрійського маніяка хочуть убити у в'язниці

Маніяк Фрітцль назвав себе "природженим ґвалтівником"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: