Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більше мільйона переглядів у Facebook –  такий надзвичайний інтерес викликав  сюжет "Заповідник майбутнього", який вийшов у програмі "ТСН. Тиждень".

Вже цієї неділі на "1+1" покажуть нові таємниці надсучасного китайського міста, які, мали б надихнути і  українців на технологічну революцію.  

Журналіст Наталія Ярмола на власні очі побачила  феноменальний китайський проект урбаністики – створене з нуля місто Шеньчжень.  Всього за 30 років на місці невеликого села побудована друга "кремнієва долина". А чисельність мешканців Шеньчженя – легше міряти державами, бо вона перевалила за 20 мільйонів (4 Словаччини).  Це місто може дбати про себе і своїх жителів самостійно. У Шеньчжені запроваджена система "Smart city" ("Розумне місто"), яка робить життя людей простішим, комфортнішим, та головне – безпечнішим. Вона дбає про чистоту води, може запобігти виникненню заторів, аварій, і навіть вберегти людей від землетрусів.

ВідеоВідсутність паперових грошей та заторів: як китайське селище стало другою "кремнієвою долиною"

Зараз система "Smart city" впроваджена у 100 китайських населених пунктах та 50 містах світу, в тому числі і пострадянських країн. При цьому, її можуть дозволити собі не лише багаті держави. Наприклад, в Кенії вона впроваджена частково – там діє опція "безпечне місто". Лише за рік завдяки цьому злочинність в країні скоротилась на 60%. 

Вже цієї неділі у новому сюжеті про місто майбутнього "ТСН. Тиждень" розкаже про автобуси без водіїв та потяги, що їздять швидше від літака, а також про велосипеди, які цілком вписуються у надсучасну транспортну  систему суперміста. Чи досяжний такий технічний прогрес для України, дивіться у "ТСН. Тиждень" у неділю, 15 жовтня, о 19:30 на телеканалі "1+1".

За додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби каналу "1+1", +38 044 490 0101; media@1plus1.tv; www.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції