Відгуки часу

У Афганістані на території колишньої радянської військової бази на знайдена підземна в'язниця, в якій поховані сотні ув'язнених.

На Афганській території, де знаходилась колишня радянська військова база на північ від Кабула знайдена підземна в'язниця, в якій поховані сотні ув'язнених, повідомляє BBC News.

За свідченням генерала кримінальної поліції Кабула Алі Шаха Пактівала, в'язниця відноситься до періоду радянської окупації 1980-х років. Її місцезнаходження показав 70-річний афганець, що працював на базі водієм і недавно повернувся в країну.

До справжнього моменту знайдені 15 камер з декількома сотнями тіл (Не виключено, що їх кількість збільшиться). У багатьох загиблих зв'язані руки і зав'язані очі. Швидше за все, ув'язнені були поховані живцем.

Це вже друге масове поховання часів радянської окупації, знайдене поблизу афганської столиці. У 2006 році військові НАТО знайшли поховання поблизу афганської в'язниці "Пуль-е-Шархи" на околиці Кабула.

За офіційними даними, за час радянського вторгнення з 1979 по 1989 роки афганська сторона втратила близько мільйона чоловік при загальній чисельності населення в 13 мільйонів чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: