Відмивання мільйонів і лобіювання інтересів Януковича. Мін'юст США оприлюднив звинувачення проти Манафорта

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документ має 12 пунктів.

У США оприлюднили звинувачення, які висунули проти колишнього керівника передвиборчої кампанії Дональда Трампа – Пола Манафорта. Документ опубліковано американським Міністерством юстиції. 

У документі вказується обвинувачення за 12 пунктами, серед яких змова проти США, змова з метою відмивання грошей, діяльність як іноземного агента без необхідної реєстрації та ненадання звітів про рахунки в зарубіжних банках.

Значна частина обвинувачення пов’язана з діяльністю Манафорта в Україні. У тексті вказується, що він  приховав від американської влади свою роботу на українську політичну партію  "Партія регіонів"  і отриману за неї оплату.

У тексті йдеться, що Манафорт і його бізнес-партнер Рік Гейтс отримали "десятки мільйонів доларів" від роботи в Україні. Податки з вказаних сум не сплачувалися. Також наголошується, що вони від 2006 до принаймні 2016 року відмивали гроші через "десятки американських і іноземних юридичних осіб".

Також у документі йдеться, що Манафорт і його партнер розгорнули  лобістську діяльність за вказівкою колишнього президента України Віктора Януковича і "Партії регіонів".

Вказані обвинувачення були схвалені колегією присяжних Федерального суду округу Колумбія.

Раніше повідомлялося, що колишньому керівнику передвиборчої кампанії Дональда Трампа Полу Манафорту наказали сприяти федеральним органам США у розслідуванні щодо  російського втручання в американські вибори та здатися федералам. Манафорт 30 жовтня самостійно прибув до будівлі управління ФБР. 

Манафорту довелося подати у відставку з посади глави передвиборного штабу Трампа в серпні 2016 року на тлі скандалу, що розгорівся після публікації в The New York Times. Газета написала про подробиці його діяльності в Україні. Манафорт працював радником президента України Віктора Януковича, який втік до Росії після Революції гідності в лютому 2014 року.

Також з'ясувалося, що в Партії регіонів була "чорна бухгалтерія". Серед отримувачів готівки звучало й прізвище Манафорта

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції