Відмовили гальма й зірвало дах: страшна ДТП філіппінського автобуса забрала понад десять життів

Дата публікації
Відмовили гальма й зірвало дах: страшна ДТП філіппінського автобуса забрала понад десять життів

Архівне фото / Reuters

Студенти їхали на відпочинок у кемпінг, але стався трагічний інцидент.

У Філіппінах щонайменше 14 осіб, здебільшого студенти коледжу, загинули в понеділок, 20 лютого, коли у їхнього орендованого автобуса відмовили гальма на спуску дороги і він врізався в електростовп. 

Про це повідомили філіппінські чиновники, передає Associated Press.

10 осіб загинули на місці, ще четверо померли в госпіталях. Страшна ДТП сталася в горбистому містечку Танаї, що у провінції Різаль на схід від столиці Маніли.

Понад 40 інших пасажирів, включно із водієм, отримали поранення і також були госпіталізовані. Деякі з них у критичному стані. У пасажирів переламані ноги та сильні порізи.

Рятувальники повідомили: удар був настільки сильним, що більшість людей (які й загинули) віднесло у передню частину автобуса, при цьому великий шмат даху транспортного засобу було зірвано, а речі пасажирів розлетілися на метри довкола. 

Цей автобус був одним із транспортних засобів, які перевозили сотні студентів до кемпінгу. Інцидент стався в 50 км на схід від столиці Філіппін — Маніли.

Нагадаємо, на початку лютого десятки осіб загинули і постраждали в результаті великої ДТП в Гондурасі. На трасі за 10 кілометрів від столиці країни Тегусігальпи зіткнулися пасажирський автобус і автоцистерна. З-під уламків витягли тіла щонайменше 23 загиблих, ще 34 особи отримали поранення.

Наступна публікація