Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відновлення суверенітету України. Новий посол США в РФ назвав умову для поліпшення відносин країн

Відносини між Вашингтоном і Москвою зараз є «найскладнішими у світі», зазначив він.

Новий посол США в Росії Джон Гантсман вважає своєю метою роботи в РФ відновлення довіри між двома державами.

Про це він заявив на формальній церемонії прийняття присяги в Солт-Лейк-Сіті, передає РБК.

Офіційну присягу він склав 29 вересня у Вашингтоні, а в Солт-Лейк-Сіті приїхав, оскільки раніше був губернатором штату Юта.

Гантсман визнав, що відносини між Вашингтоном і Москвою зараз є "найскладнішими у світі". При цьому їх характеризує "низький рівень довіри".

Першим кроком до поліпшення відносин буде відновлення суверенітету України. "Це проблема не тільки для США, але і для Європи, Канади і для кожної розвиненої країни", — зазначив Гантсман.

Також посол додав, що Росія і США повинні працювати разом, щоб залучити Північну Корею до переговорів.

Ще однією спільною метою Росії і США Гантсман назвав боротьбу з «Ісламською державою». На його думку, і після поразки угруповання США і Росія повинні продовжити спільну роботу, «щоб знайти надійне політичне рішення для цієї країни, що роздирається війною, яке буде засноване на територіальній цілісності сирійської держави і захистить інтереси всіх її громадян».

Описуючи проблеми, що стоять перед Росією і США, дипломат визнав відновлення відносин тривалим процесом. «Ми не повинні думати, що це буде просто або швидко. Але я вважаю, що якщо обидві сторони виявлять добру волю, ми зможемо подолати цю перешкоду почати спільну ефективну роботу з ключових питань», — заявив він.

До свого призначення Гантсман очолював Атлантичну раду — дослідницьку організацію, яка займається зовнішньополітичними питаннями. Кар'єру дипломата він почав ще 1983 року, коли став помічником першого радника президента США. Гантсман працював на посадах керівника дипмісій США в Сингапурі і Китаї, посольство в Пекіні він очолював від 2009 до 2011 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції