Відомий бізнесмен покинув Грузію

Відомий грузинський бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі покинув Грузію після демонстрації в телеефірі зізнань колишнього міністра оборони.

Бадрі Патаркацишвілі
Lenta.ru
Поки що невідомо, куди полетів Бадрі Патаркацишвілі.
Відомий грузинський бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі покинув Грузію в понеділок відразу після демонстрації в телеефірі зізнань колишнього міністра оборони Грузії Іраклія Окруашвілі. Про це, як передає агентство "Новості-Грузія", повідомляє грузинська телекомпанія "Руставі-2".

"Патаркацишвілі покинув Грузію на власному літаку. Це відбулося через 15 хвилин після виходу в ефір відеозапису зі свідченнями Іраклія Окруашвілі", - повідомляє телекомпанія.

Куди з Тбілісі вилетів Патаркацишвілі не уточнюється. Екс-міністр оборони в своєму виступі відмовився від висловлених раніше звинувачень на адресу грузинського керівництва, заявивши, що його слова були викликані політичними причинами. 

Крім того, Окруашвілі визнав, що свої політичні цілі координував з бізнесменом Патаркацишвілі. Екс-міністр повідомив, що зустрічався з бізнесменом в Тбілісі і за кордоном. 

За його словами, під час зустрічей з Патаркацишвілі вони говорили про підтримку політичної діяльності екс-міністра з боку його телекомпанії "Імеді". 

Оголошення деталей допиту Окруашвілі спонукало представників пропрезидентської парламентської фракції до заяв про "підготовлену змову". 

Так, зокрема, генеральний секретар правлячої партії "Єдиний національний рух" Давид Кіркітадзе заявив журналістам, що "країна була врятована від добре організованої змови". 

"Це була добре організована цією людиною змова", - сказав Кіркітадзе, вказуючи в бесіді з журналістами на фото Патаркацишвілі. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: