Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий автор коміксів про супергероїв підтримав Маска у створенні ресурсу про правдивість ЗМІ

Стен Лі заявив, що ЗМІ повинні бути відповідальними та поширювати лише правду.

Відомий автор коміксів про супергероїв Marvel Стен Лі підтримав підприємця Ілона Маска у прагненні створити ресурс, на якому буде оцінюватися правдивість тих чи інших засобів масової інформації.

Про це він написав у своїй сторінці у Twitter.

"Я згоден з Ілоном Маском, що засоби масової інформації повинні бути відповідальними, щоб говорити правду. Багато журналістів чесні, але фальшиві новини, як у Hollywood Reporter, не повинні поширювати брехню", - заявив Стен Лі.

Нагадаємо, Ілон Маск раніше оголосив про плани створити сайт під назвою Pravda для оцінки правдивості ЗМІ. Згодом він спробував придбати домен Pravda.com, однак він вже належить українському ЗМІ, щоправда спочатку Маск вирішив, що це російське видання. Врешті-решт, підприємець придбав домен pravduh.com. Зауважимо, що duh - це частка, якою у США відповідають на очевидне твердження.

ВідеоСекрети успіху винахідника і бізнесмена Ілона Маска

Багатій, винахідник, інженер і геніальний менеджер... В свої 46 років Ілон Маск володіє великою бізнес-імперією зі статками у понад 13 мільярдів доларів. Про секрет успіху геніального винахідника і не менш геніального бізнесмена - дивіться в сюжеті. 

Секрети успіху винахідника і бізнесмена Ілона Маска

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції