Відомий блогер створює "російський WikiLeaks"

Блогер Олексій Навальний створює сайт для розміщення підозрілої інформації про державні закупівлі в Росії на зразок скандального WikiLeaks.

Відомий блогер Олексій Навальний створює "російський WikiLeaks". На новому інтернет-ресурсі кожен користувач зможе розмістити підозрілу, на його погляд, інформацію про держзакупівлі.

На думку експертів, сайт rospil.info, який створюється на хвилі популярності мережевого компромату, підігрітого витоками секретної інформації на сайті WikiLeaks, може стати як способом боротьби з корупцією, так і засобом підвищення популярності самого Навального як політика.

Блогер став широко відомий своєю боротьбою з непрозорим і руйнівним для акціонерів корпоративним управлінням в державних компаніях.

У листопаді Навальний розмістив у своєму блозі інформацію про те, що під час будівництва трубопроводу ССТО (Східний Сибір - Тихий Океан) державі нібито було завдано збитків на 4 мільярди доларів.

Рахункова палата РФ, на матеріали якої Навальний посилався, назвала повідомлення таким, що не відповідає дійсності.

ССТО - один з найбільш масштабних проектів в сучасній російській нафтопровідній галузі. Планується, що нафтогоном, який пройде від міста Тайшет Іркутської області до спецнафтопорту Козьміно на березі Тихого океану, російська нафта буде постачатися до країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Читайте також:

WikiLeaks розсекретив найважливіші для нацбезпеки США об'єкти

Завдяки WikiLeaks Мєдвєдєв зрозумів увесь цинізм США

Сайт WikiLeaks дістав компрометуючі матеріали про Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: