Відомий російський альпініст загинув при сходженні на нескорену вершину в Непалі

41-річного красноярського альпініста накрила лавина на висоті 6 тисяч метрів.

Відомий російський альпініст Сергій Черезов з Красноярська загинув у Непалі під час сходження на вершину ще нескореного семитисячника – Тулагі (7059 м).

30 вересня на висоті шести тисяч метрів 41-річного спортсмена накрило лавиною.

"Він пролетів вниз близько 500 метрів, хлопці спустилися і знайшли тіло вже без ознак життя. 2 жовтня тіло вивезено вертольотом в Катманду. Зараз капітан команди Олег Хвостенко знаходиться в Катманду і займається оформленням документів. Команда ще під горою", - розповів голова крайової федерації альпінізму Микола Захаров.

Сергій Черезов - майстер спорту міжнародного класу з альпінізму, один з найвідоміших російських альпіністів, підкорювач найскладніших вершин по всьому світу.

Вершина Тулагі розташована у важкодоступному районі Гімалаїв поблизу восьмитисячника Манаслу (8163 м). Ще кілька років тому ця частина Непалу була закрита для альпіністів.

В останні роки було здійснено декілька спроб сходження на Тулагі, але вони завершилися невдало. У 2008 році сходження здійснювала японська команда, в 2010 - змішана білорусько-російська команда.

Навесні 2011 року під час чергової спроби сходження на схилах Тулагі зникли безвісти двоє білорусів - Микола Бандалет і Сергій Білоус.

Читайте також:

Одноногий альпініст підкорив Гімалаї

Непалець встановив світовий рекорд, підкоривши Еверест у 21-й раз

У Шотландії альпініст впав з висоти 300 метрів і відбувся синцями

Загинув один з найвідоміших альпіністів світу, піонер вільного сходження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: