Відомого мандрівника Конюхова госпіталізували у важкому стані

Перші ознаки хвороби з'явилися ще 3 червня. Тоді Конюхов вирішив не переривати подорожі, проте вже 9 червня його самопочуття різко погіршилося.

Відомого російського мандрівника Федора Конюхова терміново госпіталізували в столиці республіки Тува Кизил.

За повідомленнями ЗМІ, перші ознаки хвороби у Конюхова, який брав участь у міжнародній експедиції Слідами Великого Шовкового шляху, з'явилися ще 3 червня.

Тоді він вирішив не переривати подорожі, проте вже 9 червня його самопочуття різко погіршилося. У підсумку 58-річному спортсмену довелося звернутися за медичною допомогою в лікарню Улангома, адміністративного центру Убсанурського аймака Монголії.

Однак у цьому медичному закладі не виявилося медикаментів і електрики. За домовленістю з владою Туви Конюхова, який знаходився у важкому стані, переправили через пункт пропуску Хандагайті-Боршоо, доставили в Кизил і госпіталізували.

Діагноз мандрівника не повідомляється, але стан його здоров'я вже стабілізувався, оцінюється як задовільний і такий, що не викликає побоювань. Про це журналістам розповів міністр охорони здоров'я Туви Олександр Ооржак.

Проте, через хворобу Конюхов не зможе продовжити участь у міжнародній експедиції Слідами Великого Шовкового шляху. Вона присвячена 400-річчю входження Калмикії до складу Росії і має фінішувати в калмицькій столиці Елісті.

Федір Конюхов за своє життя здійснив понад 40 унікальних експедицій і сходжень.

Він є першим і поки єдиним підкорювачем усіх п'яти так званих "полюсів планети": північного географічного, південного географічного, полюс відносної недоступності в Північному Льодовитому океані, гори Еверест (полюс висоти) та мису Горн (полюс яхтсменів).

Читайте також:

Мандрівник перетнув Україну на велосипеді (відео)

Німецька газета оголосила війну британським туристам

Помер перший завойовник Евересту

Новим космічним туристом стане канадський бізнесмен

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: