Відомого польського політика зі скандалом випхали з літака

Польський політик Ян Рокіта влаштував скандал у літаку. За це йому загрожує штраф у розмірі 8 тис. євро і тюремне ув’язнення строком до 40 днів.

Польський політик Ян Рокіта влаштував скандал у літаку, який повинен був летіти з Мюнхена до Кракова, в результаті чого був виведений із салону літака у супроводі поліції.

У літаку між ним і стюардесою виникла суперечка з приводу того, де можна повісити пальто. Коли суперечка переросла у скандал, командир екіпажу запропонував Рокіті залишити борт літака, але той відмовився. В результаті рейс затримався майже на годину, а викликана екіпажем поліція змусила скандаліста залишити літак.

Зараз йому загрожує штраф у розмірі 8 тис. євро і тюремне ув’язнення строком до 40 днів. Проте, Рокіта не задається і вже заявив, що за свої дії у суді відповідатиме не він, а екіпаж повітряного судна.

Зазначимо, Ян Рокіта протягом багатьох років був депутатом польського Сейму. А його дружина - Нелі Рокіта, яка і повідомила про інцидент у літаку, - в 2007 році була радником президента країни Леха Качинського з питань положення жінок.

Читайте також:

Прем'єр Грузії втомився від Саакашвілі і знову проситься у відставку
Представник президента у ВР звільнився через скандал зі Зваричем
Президента РФ підозрюють у зв'язках зі злочинністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: