Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відповідальність за злам "Твітера" Медведєва взяв відомий блогер

За словами зловмисника, він також отримав доступ і до особистої пошти політика.

Відповідальність за злам Twitter російського прем'єра Дмитра Медведєва взяв відомий блогер Шалтай Болтай (@b0ltai). Зловмисник зауважив, що до його рук також потрапила особиста переписка голови уряду.

"Декілька поштових аків [акаунтів, - ред.], зокрема гмейл [поштовий сервіс Gmail від Google], і вміст трьох айфонів одного прем'єр-міністра випадково потрапили до нас. Подробиці згодом", - написав Шалтай у своєму Twitter.

Блогер називає себе прес-секретарем групи "Анонімний інтернаціонал", яка, за його словами, останні 6 років займалася різними "інформаційними проектами".

У Росії Шалтай Болтай, справжнє ім'я якого невідоме, здобув популярність після публікації новорічного привітання російського президента Володимира Путіна ще до його трансляції на телеканалах в ніч проти 1 січня 2014 року.

Згодом він неодноразово після зламів публікував особисту переписку російських політиків. Роскомнагляд неодноразово намагався закрити доступ до сайту блогера http://b0ltai.org/. З 22 липня з Росії він таки був закритий.

Нагадаємо, сьогодні хакери зламали акаунт прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва в Twitter. Вранці 14 серпня вони опублікували кілька провокаційних повідомлень від особи Медведєва.

Перший підозрілий запис з'явилася після 9 години ранку за київським часом. "Йду у відставку. Соромно за дії уряду. Вибачте" - йшлося в твіті. Далі з'явилося ще кілька десятків аналогічних твітів. Тільки через годину доступ до акаунту Медведєва вдалося відновити. Всі "вигадані" твіти було видалено.

Залиште свій коментар

Вибір редакції