Відпущений під заставу "російський шпигун" втік з Кіпру

11-й "російський шпигун" Крістофер Метсос, затриманий на Кіпрі, швидше за все, виїхав за межі острівної державі у невідомому напрямку.

Підозрюваний у зв'язках із затриманими в США "російськими шпигунами" Крістофер Метсос, швидше за все, залишив Кіпр, переконаний міністр юстиції острівної держави Лукас Лука.

54-річний Метсос був затриманий на Кіпрі, але потім рішення питання про його екстрадицію відклали і відпустили чоловіка під заставу в 26 тисяч євро.

На думку міністра, навряд чи підозрюваний залишився на острові. Утім, яким чином йому вдалося залишити Кіпр, Лука не уточнив.

Останній раз Метсоса бачили в готелі ввечері 29 червня в, а 30 червня поліція Кіпру зізналася, що втратила підозрюваного.

Метсос, за даними американських спецслужб, постачав шпигунську мережу грошима. Його звинувачують у відмиванні щонайменше 40 тисяч доларів.

Всього у справі про "російських шпигунів" окрім Метсоса було затримано 10 людей, всі на території США.

У п'ятницю суд погодився відпустити під заставу в розмірі 250 тисяч доларів журналістку з Перу Вікі Пелаес. Подружжю Річарду та Сінтії Мерфі, а також "російській Мата Харі" Анні Чепмен у звільненні під заставу було відмовлено.

Слухання з приводу можливого звільнення Дональда Хітфілда, Трейсі Фоулі, Майкла Зоттолі, Патрісії Міллз, Михайла Семенка і чоловіка Пелаес Хуана Лазаро відбудуться пізніше.

Читайте також:

Останнього "російського шпигуна" спіймали на Кіпрі

Російська "Мата Харі" Чапман спокусила американського мільйонера

ФБР вивчає "Однокласники": "російські шпигуни" засвітилися в Інтернеті

У США заарештували 10 таємних агентів російської розвідки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: