Відпустка 2020: стало відомо, коли Італія відкриє свої кордони для туристів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туристів не відправлятимуть на самоізоляцію.

Італія, яка одна з найбільш постраждалих серед європейських країн від пандемії коронавірусу COVID-19, планує від 3 червня зняти обмеження на перетин кордону для країн Євросоюзу і Шенгенської зони. Від цієї ж дати скасують обов'язковий 14-денний карантин для всіх, хто приїздить до країни.

Про це пише видання Lonely Planet.

Згідно із законопроєктом уряду, за сприятливої епідеміологічної ситуації, від 3 червня до Італії зможуть в'їхати туристи з країн Європейського союзу, Шенгенської зони, а також із Монако і Швейцарії. Водночас тим, хто прибуде в країну, не потрібно буде проходити двотижневий карантин.

До слова, протягом усього періоду пандемії відвідувати країну можна було лише по роботі або у разі медичної необхідності. Проте всі, хто поверталися, повинні були провести 14 днів на самоізоляції.

Наразі в Італії триває пом'якшення карантину і громадянам вже дозволено переміщуватися усередині регіонів. Також від 18 травня відкрилися ресторани, бари і перукарні. Це сталося на два тижні раніше, аніж планувалося спочатку. Відновилися також церковні служби. Водночас, у всіх громадських місцях італійці повинні дотримуватися заходів безпеки.

Наразі всі музеї, бари, ресторани і пляжні курорти працюють над тим, щоб організувати кожному безпечний відпочинок під час відпустки.

Нагадаємо, раніше уряд Іспанії зняв заборону на прямі авіарейси з Італії. Однак двотижневий карантин для громадян, котрі прибувають до країни, буде діяти й надалі. А туристичний сезон в Іспанії, за словами міністра транспорту Іспанії Хосе Луїса Абалоса,  може розпочатися вже наприкінці червня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції