Відсторонений президент Киргизії просить ООН ввести миротворчі війська

Бакієв пропонує ввести в країну миротворчі сили ООН для того, щоб не допустити повторення кровопролиття, під час якого загинула вже 81 людина.

Президент Киргизії Курманбек Бакієв пропонує ввести в країну миротворчі сили ООН для того, щоб не допустити повторення бішкекських подій, де під час масових безпорядків загинули десятки людей і сотні були поранені.

Про це він сказав 11 квітня.

За його словами, для розслідування подій 7 квітня в Бішкеку має бути створена міжнародна незалежна комісія з розслідування цих подій.

”Міліція паралізована, Міноборони - так собі, тому, не дай Бог, якщо ще якесь вогнище підніметься, власними силами не зупинити, тому сьогодні треба, аби до Киргизії ввести миротворчі сили ООН”, - заявив Бакієв, який залишив Бішкек після виникнення безпорядків.

”Друге, я пропоную міжнародну незалежну комісію з розслідування подій 7 квітня в Киргизстані провести, бо сьогоднішнє слідство, яке зараз триває, я йому не вірю, воно - однобоке, воно все повісить на мене”, - заявив Бакієв.

Нагадаємо, 7 квітня в Киргизії спалахнули масові протести. Уряд пішов у відставку, а президент Курманбек Бакієв виїхав з Бішкека у свою південну резиденцію в місті Ош.

Опозиція оголосила про відставку Кабміну і створення тимчасового уряду.

Кількість загиблих під час заворушень уже досягла 81 особи.

Читайте також:

В Киргизії кількість загиблих під час заворушень досягла 81 особи

У Киргизії вирішили змінити конституцію, щоб позбавити Бакієва недоторканості

Новостворений уряд у Киргизії відмовився від переговорів з Бакієвим

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: