"Відсутність діалогу". У Кремлі пояснили, чому Путін не привітав Порошенка з 9 Травня

Також в РФ прокоментували, чому Путін на параді Перемоги в Москві не згадав участь союзників у боротьбі з нацизмом.

Президент Росії Володимир Путін не привітав лідерів Грузії і України країн через відсутність діалогу з Петром Порошенком і Георгієм Маргвелашвілі на належному рівні. Про це заявив прес-секретар голови РФ Дмитро Пєсков.

8 травня Путін направив привітання з "71-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні". На сайті Кремля зазначається, що він привітав лідерів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південної Осетії, "а також громадян Грузії та України".

"Ви знаєте, що відсутній на належному рівні, а у випадку з Грузією взагалі відсутній будь-який діалог між керівництвом Росії та керівництвом цих країн", - сказав Пєсков, підкресливши, що російський лідер привітав з 9 Травня "близькі і дружні росіянам народи Грузії і України", повідомляє ТАСС.

Пєсков стверджує, що Росія "ніколи не була ініціатором тих негативних процесів наших двосторонніх відносин, які мали місце", і нібито завжди виступала за добрі стосунки зі своїми сусідами.

"При цьому президент неодноразово говорив, що кризові відносини на міждержавному рівні жодним чином не позначаються на добрих почуттях і традиціях щодо народів країн, які традиційно нам близькі - народи Грузії, України та інших країн. Саме тому привітання президента були адресовані народові", - сказав Пєсков.

Також він заявив, що не варто робити смислових і концептуальних висновків з того, що Путін на параді Перемоги в Москві не згадав про участь союзників у боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні, оскільки цього року в його промові були зроблені інші акценти, заявив журналістам прес-секретар президента Дмитро Пєсков.

"Я б не став, чесно кажучи, якісь висновки з цього робити. Ви знаєте, що, по-перше, виступ на параді обмежений в часі, по-друге, минулого року, коли було багато закордонних гостей і коли був ювілейний захід, про це говорилося багато,цьогоріч просто були зроблені інші акценти. Але ще раз повторю, я б не робив з цього якихось значеннєвих і концептуальних висновків", — сказав Пєсков, якого цитує РИА Новости.

Нагадаємо, більше десяти тисяч військових та 100 одиниць техніки пройшли парадом по Красній площі Москви. При цьому церемонія виявилася найбільш скромною за останні роки. Торік людей і техніки було мінімум у півтора рази більше.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: