Відсутність гарантій особистої відданості: ЗМІ назвали причини звільнення Трампом голови ФБР

Трамп просто "кипів від злості".

Ймовірною причиною звільнення голови ФБР Джеймса Комі стало те, що він, на думку Дональда Трампа, не виявляв належної лояльності і мав пильну увагу до розслідування щодо втручання Росії у вибори.

Про це пишуть американські ЗМІ.

Президент США Дональд Трамп вирішив звільнити главу ФБР Джеймса Комі після того, як він відмовився попередньо надати його помічникам свідчення в Сенаті на слуханнях у справі про використання Гілларі Клінтон приватного сервера. Це і стало "останньою краплею". Про це пише Reuters з посиланням на представників Білого дому.

Також Трамп вважає, що Комі тим самим порушив субординацію. CNN також в якості однієї з причин звільнення голови ФБР вказує на те, що "він не надав президенту гарантії своєї особистої відданості". Джерела CNN вказують, що Трамп розглядав можливість звільнення Комі з моменту його вступу на посаду, але особливо обмірковував це в перших числах травня.

Associated Press передавало, що Комі просив про збільшення фінансування розслідування про можливе втручання Росії в американські вибори. При цьому офіційний представник Мін'юсту США Сара Исгер Флорес спростувала цю інформацію.

The Washington Post з посиланням на понад 30 чиновників в Білому домі, Міністерстві юстиції, ФБР, Конгресі і наближених до Трампа високопоставлених республіканців пише, що викликало невдоволення президента саме позиція Комі щодо Росії. За даними видання, глава держави "кипів від злості", що політик приділяв "занадто багато уваги" російському питанню, але був мало зацікавлений у розслідуванні щодо журналістів. Крім того, Трампу не подобалося, що Комі не підтримував його позицію в тому, що колишній президент Барак Обама нібито прослуховував телефони республіканця під час передвиборної кампанії.

Нагадаємо, що глава ФБР дізнався про свою відставку з екрану телевізора.

Трамп пояснив рішення про відставку нездатністю Комі ефективно управляти організацією.

ВідеоТрамп звільнив голову ФБР, який розслідував зв'язки президента США з Москвою

Залиште свій коментар