Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відтік приватних капіталів із РФ прискорився майже втричі

Росія втратила десятки мільярдів доларів у 2018 році.

За минулий рік із економіки РФ було виведено 67,5 млрд доларів. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на офіційні матеріали Банку Росії.

Така цифра є в 2,7 разу більшою, порівняно з 2017 роком. Лише за грудень чистий відтік капіталу з приватного сектора РФ склав близько 9 мільярдів.

ВідеоСША знімають санкції з компаній, які раніше контролював російський бізнесмен Олег Дерипаска

Сенат США знімає санкції з компаній, які раніше контролював російський бізнесмен Олег Дерипаска. Місяць тому Мінфін країни вирішив скасувати обмеження з компаній "Русал", En+ та "Євросібенерго", бо ті виконали вимоги відомства і тепер перебувають не під контролем Дерипаски. 

США знімають санкції з компаній, які раніше контролював російський бізнесмен Олег Дерипаска

У центробанку Росії в тому ж таки грудні сподівалися, що за підсумками 2018 року чистий відтік капіталу складе 54 мільярди доларів, однак навіть офіційні показники виявилися більшими на 13,5 мільярда. Керівник банку Ельвіра Набіулліна сподівається, що в поточному році відтік капіталу зменшиться до рівня 20 мільярдів доларів.

Кілька днів тому міністр праці і соцзахисту Росії Максим Топілін заявив, що для викорінення бідності в РФ не вистачає 800 мільярдів рублів додатково щороку. Їхня поява могла б призвести до того, що кожен громадянин Росії мав би забезпечення на рівні прожиткового мінімуму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції