Відвідувачів, які отруїлися у ресторані в Солсбері, гості прийняли за росіян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До моменту приїзду швидкої допомоги постраждалі перебували у свідомості.

Чоловік і жінка, які відчули себе погано в ресторані Prezzo в британському Солсбері, можуть виявитися росіянами.

Про це пише газета Daily Mail з посиланням на очевидців.

Одна із відвідувачів Аманда Ньютон розповіла виданню, що сиділа поруч із «двома росіянами», яким стало погано під час їжі. При цьому газета зазначає, що національність постраждалих невідома.

ВідеоПетров і Боширов, підозрювані Британією в отруєнні Скрипалів, справді є співробітниками російських спецслужб

У цьому впевнені міжнародні незалежні слідчі "Беллінгкет", які розпочали спільне розслідування з виданням "Інсайдер". У звіті зазначається - досьє міграційної служби Росії не містить даних про минуле Петрова. Крім того, на файлі з його паспортними даними є штамп "відомостей не давати" та підпис "цілком таємно". Що зазвичай свідчить про приналежність власника паспорта - до спецслужб.

Петров і Боширов, підозрювані Британією в отруєнні Скрипалів, справді є співробітниками російських спецслужб

До моменту приїзду швидкої допомоги постраждалі перебували у свідомості, лікарі надали їм допомогу на місці. Усім відвідувачам ресторану повідомили про необхідність в найближчі години здати кров на аналіз у місцевій лікарні.

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

Про постраждалих в ресторані Prezzo стало відомо ввечері 16 вересня. Нині ресторан закритий, на місці працюють фахівці в костюмах хімзахисту. Поліція перекрила дороги в районі місця НС.

Prezzo розташований неподалік від ресторану Zizzi, де колишній полковник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія побували до того, як потрапити до лікарні з отруєнням «Новачком». У червні в Zizzi ще один гість відчув себе погано, пізніше лікарі не виявили у нього слідів впливу отрути.

Нагадаємо, підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов в четвер, 13 вересня, дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що нібито займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи, щоб подивитися на визначні пам'ятки і "відірватися".

Залиште свій коментар

Вибір редакції