Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вигадали похорон Доренка і воскресили померлу оперну діву: пропагандистів РФ упіймали на фейках

З сайту телеканалу “Звезда” це відео вже видалили.

На сайті російського пропагандистського каналу “Звезда” у неділю, 12 травня, було опубліковано повністю сфабрикований сюжет про “похорон” журналіста Сергія Доренка. Брехню викрили російські видання.

Сюжет мав назву “Образцова розповіла, на які компроміси йшов Доренко у своїй роботі”. В сюжеті цитувалась оперна співачка Олена Образцова, яка померла ще 2015 року. Крім того, у неділю Доренка не ховали. Як відомо, похорон відклали, оскільки рідним не видали тіло загиблого. Поліція наполягла на додатковій судово-медичній експертизі.

Зашквар Звєзди_1

Зазначається, що відео “Звезда” видалила, однак повністю розібратись зі слідами свого провалу не змогла. Появу цього сюжету не коментували.

Зашквар Звєзди_2

Нагадаємо, головний редактор російської радіостанції "Говорить Москва" Сергій Доренко 9 травня потрапив в аварію на мотоциклі в Москві. Журналіста врятувати не вдалося. Офіційна причина смерті - розривання аорти.

ВідеоСмерть телекілера: як Доренко став україноненависником і допоміг Путіну прийти до влади

Він народився в Керчі, його батьки були українцями, проте сам він займав антиукраїнську позицію, і був включений до санкційного списку. Про того, хто допоміг Путіну захопити владу - дивіться далі.  

Смерть телекілера: як Доренко став україноненависником і допоміг Путіну прийти до влади

Залиште свій коментар

Вибір редакції