Виховательку дитсадка в Італії звинуватили в занадто гарній зовнішності

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Італійки з невеликого містечка біля Болоньї вимагають звільнити виховательку, яка у вільний час підробляє моделлю.

Виховательку Мішель Рот звинуватили в тому, що вона підробляє моделлю / Фото: clandestinoweb.com
Матері дітей з невеликого італійського містечка Кастелло ді Серравалле біля Болоньї вимагають звільнити виховательку місцевого дитячого садка через її модельну зовнішність.

Обурення батьків викликала 38-річна красуня Мішель Рот, яка у вільний від виховательської роботи час підробляла моделлю, позуючи, зокрема, для Vanity Fair.

Мішель неодноразово вигравала обласні та регіональні конкурси "Міс італійська мама" та інші конкурси краси. Через це матері її вихованців звинуватили її в непрофесійності. Вони скликали зібрання, на якому зажадали від Мішель або піти з роботи, або припинити зйомки.

"Модель – це моя друга робота. Я займаюся цим в основному влітку, коли дитсадок закрито, і ніколи не знімаюся без одягу", - заявила на своє виправдання Мішель.

Вона вважає, що її популярність просто змусила інших жінок заздрити і ця заздрість "перейшла можливі межі". Мішель запевняє, що любить свою роботу з дітьми і не хоче її залишати.

Нагадаємо, схожий скандал спалахнув нещодавно в італійському містечку Баньоло Мелло на півночі Ломбардії. Місцеві мешканки зажадали вигнати з міста "занадто сексуальну" жінку-бармена, яка, на їхню думку, носить дуже нескромні сукні та аморально поводиться.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація