Війна в Іраку триватиме довго

Командувач американськими військами в Іраку генерал Девід Петреус вважає, що війна триватиме ще довго.

Командувач американськими військами в Іраку генерал Девід Петреус вважає, що війна в цій близькосхідній країні може затягнутися на багато років. Про це він сказав в інтерв'ю Бі-Бі-Сі. 

”Я не знаю, чи триватиме вона десятиліття, проте в середньому придушення повстанського руху займає дев'ять або десять років”, - сказав Д.Петреус.

Водночас він зазначив, що збільшення американського військового контингенту в Іраку поступово приносить результати. ”У Багдаді, наприклад, червень став найменшим за кількістю жертв міжконфесійної ворожнечі за останній рік”, - сказав він. 

При цьому, як зазначає Бі-Бі-Сі, квітень, травень і червень стали найкривавішими для американської армії з моменту початку військової операції в Іраку. Військова операція США та їхніх союзників проти Іраку розпочалася в березні 2003 року. 

Формальним приводом для її початку послужили заяви американського керівництва про наявність у Іраку зброї масового знищення, що досі не одержали незалежного підтвердження. 

В операціях на території Іраку беруть участь військові з 26 країн, що входять до складу коаліційних сил, очолюваних представниками командування збройних сил США.
Основними завданнями коаліційних сил в Іраку є пошук і знищення бойовиків, а також сприяння іракському уряду в формуванні національних силових структур. 

З початку війни загинуло близько 3 тисяч 600 американських військовослужбовців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: