Військова хунта Нігера пообіцяла провести загальні вибори

Загальні вибори вирішили провести після державного перевороту, внаслідок якого було скинуто призидента Нігеру.

Військова хунта, що захопила днями владу в Нігері, пообіцяла організувати і провести загальні вибори в країні. Про це повідомляє французька радіостанція RFI з посиланням на джерела, близькі до нового керівництва Нігеру.

Крім того, як повідомлялося напередодні, голова комісії Економічного співтовариства країн Західної Африки заявив, що путчисти Нігера дали "необхідні гарантії" повернення до конституційного порядку і розробки нової конституції.

Нагадаємо, 18 лютого бунтівні війська захопили президентський палац і усунули від влади 71-річного Мохамеда Танджа, який намагався залишитися при владі, незважаючи закінчення конституційного мандату.

Незабаром представник путчистів оголосив по національному радіо про призупинення дії конституції, а також повідомив, що в столиці введено комендантську годину на темний час доби. Главою хунти був названий майор авіації Салун Джибу. Повалений президент, як оголосив представник хунти, перебуває в безпеці у своєму палаці під охороною військових.

Повідомляється, що в Нігері зберігається спокій. 20 лютого в столиці країни місті Ніамей навіть відбулася багатотисячна демонстрація на підтримку дій військових.

Читайте також:

У Нігеру близько 10 тисяч осіб вийшли на демонстрацію на підтримку путчистів

Внаслідок державного перевороту у Нігеру призупинено дію Конституції

Державний переворот у Нігері: путчисти захопили президента

У Нігері сталася спроба державного перевороту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: