Військова техніка з приватних колекцій візьме участь у параді Перемоги в Москві

Оргкомітет з проведення параду до 65-річчя Перемоги в Москві веде переговори з приватними колекціонерами про залучення техніки.

Парад, присвячений 65-річчю Перемоги, в столиці Росії буде незвичайним - в ньому візьме участь військова техніка з приватних колекцій.

Про це повідомив журналістам у четвер у Москві начальник управління Міноборони з увічнення пам'яті загиблих при захисті Вітчизни генерал-майор Олександр Кирилін.

"Парад буде мати історичну частину і повинен бути незвичайним", - сказав Кирилін.

Він пояснив, що зараз оргкомітет з проведення параду зв'язується навіть з приватними колекціонерами для залучення військової техніки з їхніх колекцій.

"Це техніка, якої немає навіть у міністерства оборони Росії", - сказав генерал.

Він нагадав, що міністерство оборони Росії видав директиву з підготовки до святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Нагадаємо, у 2009 році в рамках п'ятого Міжнародного військово-історичного фестивалю "Велика Перемога. Травень 45-го" під Києвом пройшла військово-історична реконструкція.

Учасники воєнно-історичних клубів з Росії, Білорусі, Чехії та Естонії відтворили зустріч військ союзників на Ельбі - де біля міст Торгау і Штольберга частинами Першого Українського фронту і підрозділами військових сил США і Великобританії вдалося розгромити угрупування верхмата.

Видовище було справді яскраве: реконструкція пройшла у форматі "реального бою". На полі зібралися авіація, танки, гармати, сотні солдатів фашистської, радянської та американської армій, артилерія та вогнемети. Подивитися на відтворення славетної операції прийшли тисячі глядачів.

Читайте також:

Під Києвом повторили бій на Ельбі

Обама вважає, що Освенцим звільнив його дядько та армія США

Єдиний військовий парад до Дня Перемоги в Україні відбувся в Севастополі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: