Військові інструктори США прибули в Грузію

Для грузинських військовослужбовців буде діяти стандартна схема ротації - раз на шість місяців.

Група інструкторів корпусу морських піхотинців США з п'яти чоловік прибула до Грузії в суботу, щоб навчити грузинських військових, яких направляють в Афганістан з миротворчою місією у складі міжнародних сил сприяння безпеці (ISAF).

Міністерство оборони Грузії і посольство США, яке напередодні розповсюдило повідомлення про прибуття в суботу американських інструкторів, поки не підтвердили цю інформацію.

За даними телекомпанії, американські інструктори навчать 31-й батальйон третьої Кутаісської бригади чисельністю 750 чоловік, який першим вирушить до Афганістану. Для грузинських військовослужбовців буде діяти стандартна схема ротації - раз на шість місяців. Відповідно в період служби першого батальйону розпочнеться навчання наступного.

На початку місяця парламент Грузії затвердив ініціативу президента Михайла Саакашвілі про відправку одного піхотного роти і одного піхотного батальйону для участі в миротворчій місії. За даними міністерства оборони, батальйон буде служити під командуванням американських військових, а рота - французьких. Планується, що перші грузинські військові відправляться в Афганістан восени поточного року, а наступні - навесні 2010 року.

Як раніше заявив заступник офіційного представника держдепартаменту США Філіп Кроулі, під час тренувань, які розпочнуться 1 вересня, кількість морських піхотинців, навчальних грузинських військових, буде коливатися в межах до 60-70 чоловік. Під час навчань грузинської армії не будуть передавати озброєння.

Читайте також:

Пентагон відновить підготовку грузинської армії для відправки до Афганістану

Грузія проводить найбільш військові навчання з часів війни з Росією

Росія допоможе США переправляти зброю в Афганістан

Українців в Афганістані збили під час надання допомоги населенню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: