Військові на Мадагаскарі розігнали мітинг прихильників екс-президента

Поліція Мадагаскару застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати демонстрації прихильників колишнього президента країни. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Сльозогінним газом поліція розганяла демонстрації на Мадагаскарі. Прихильники колишнього президента країни Марка Равалуманани зводили на дорогах барикади, підпалювали машини, чинили опір поліцейським. Щоб навести лад поліція почала стріляти в повітря. За повідомленнями, що надходять, лише в центральний госпіталь доставили 36 поранених. Постраждали і поліцейські, деякі були серйозно побиті.

Демонстранти вимагали повернення колишнього президента, який був вимушений залишити свій пост під тиском сил опозиції і виїхати з країни. Розгін противників нинішньої влади був проведений відповідно до розпорядження глави держави Андрі Радзуеліни, який заборонив проведення демонстрацій і інших масових акцій.

Нагадаємо, що  на початку цього року на Мадагаскарі в результаті сутичок між військовослужбовцями і представниками опозиції до колишнього президента загинули, щонайменше, сотні людей. Акція протесту була направлена проти відставки тоді ще мера Антананаріву Андрі Ражуєліни. Відповідна постанова уряду була прийнята 3 лютого після того, як Ражуєліна проголосив себе новим правителем країни. Мер Антананаріву пояснив ці дії тим, що президент Мадагаскару Марк Раваломанана, на його думку, не впорався зі своїми обов'язками.

Читайте також:

На Мадагаскарі тривають мітинги на підримку скинутого президента

У столицю Мадагаскару ввели танки

Колишній ді-джей офіційно став президентом Мадагаскару

Президент Мадагаскару зник у невідомому напрямку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: