Військові втрати британських сил в Афганістані перевищили іракські

Британські військові масово гинуть в Афганістані. Від кінця 2001 року уже 204 жертви. Багато з них загинуло випадково, не в бою. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Афганістані загинули ще троє британських військовослужбовців.

Вони підірвалися на міні під час патрулювання в південноафганській провінції Гільменд, повідомило Міністерство оборони Сполученого Королівства.

Раніше в неділю, 16 серпня, було оголошено про загибель двох солдатів.

Загальне число втрат британців в Афганістані з початку кампанії в цій країні - в жовтні 2001 року - досягло 204, що вже на 25 перевищило кількість військовослужбовців королівства, загиблих в ході операції в Іраку.

Раніше прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун заявив, що озброєні сили його країни продовжуватимуть військові операції на афганській території.

За його словами, захист Великобританії і решти всього світу від тероризму життєво необхідний.

Нагадаємо, армійським відділом фізичної підготовки Великобританії було заявлено, що британські військовослужбовці набирають вагу зі швидкістю, що лякає. Це ставить під загрозу їх життя під час виконання бойових завдань.

Звіт був розісланий цього місяця у всі частини і підрозділи британської армії - разом з попередженням про зростання кількості огрядних солдатів, які не можуть бути направлені в "гарячі точки", і з розпорядженням командирам зосередитися на фізичній підготовці підлеглих.

Міністерство оборони Сполученого Королівства не прокоментувало цю інформацію, проте раніше воно віддало наказ прослідкувати за дотриманням в армії прийнятих стандартів фізичної культури.

У доповіді мовиться: кількість солдатів, непридатних для бойових дій в Іраку й Афганістані, де треба битися з талібами, різко збільшилося, що ставить життя військовослужбовців, які знаходяться там, під загрозу.

Читайте також:

В Афганістані підірвали весільну процесію: десятки жертв

НАТО не збирається виводити війська з Афганістану

На базі НАТО в Афганістані розбився винищувач

В Афганістані підірвався автобус: 11 людей загинули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: