Військові взяли під контроль аеропорти і порти Венесуели

Уго Чавес звинуватив керівників опозиційних штатів у тому, що вони використовують порти і аеропорти для транспортування наркотиків.

Венесуельська армія в суботу узяла під свій контроль морські порти і аеропорти в штатах, губернатори яких знаходяться в опозиції до президента Уго Чавеса.

Кілька днів тому Чавес звинуватив керівників цих штатів у тому, що вони використовують порти і аеропорти для транспортування наркотиків.

Законопроект, що передає всі крупні транспортні вузли під контроль федеральних властей, був 16 березня схвалений венесуельськими законодавцями.

Влада опозиційних уряду Чавеса штатів, в свою чергу стверджують, що перехід транспортних вузлів під контроль федерального центру приведе до різкого скорочення надходжень до бюджетів штатів.

Раніше місцева влада могли самостійно збирати мито за використовування транспортних вузлів і встановлювати тарифи за проїзд по платних шосе.

Венесуела - федеральна держава, до складу якої входять 23 штати. За станом на березень 2009 року, губернатори п'яти штатів знаходяться в опозиції до Чавеса.

Читайте також:

Уго Чавес запропонував Росії повітряну базу для бомбардувальників

Обама погодився скасувати санкції щодо Куби

Сенат США скасував частину санкцій проти Куби

Президент Болівії зжував лист коки перед комісією ООН з наркотиків
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: