Військовий підрозділ Boeing провів успішні випробування бойового лазера

Бойовий лазер MATRIX успішно випробувано авіабудівним концерном Boeing. Також випробувана лазерна система Laser Avenger.

Військовий підрозділ американського авіабудівного концерну Boeing провів випробування бойового лазера MATRIX, говориться в повідомленні компанії.

Як повідомляється, в ході випробування MATRIX повинен був супроводжувати та уразити п'ять безпілотників, що летять на різних відстанях один від одного. Тести пройшли успішно.

Відзначимо, що система MATRIX, що проходила випробування, була обладнана одним генератором лазерного променя з підвищеною яскравістю. Потужність лазера не уточнюється. Випробування проходили на полігоні ВМС США в Чайна Лейку (Каліфорнія).

Крім того, у випробуваннях взяла участь лазерна система Laser Avenger, встановлена на автомобіль HUMVEE. Вона теж зуміла вразити БПЛА.

MATRIX, розроблена спільно Boeing і фахівцями ВМС США, являє собою мобільну платформу, обладнану лазером і радаром. Laser Avenger - зброя, що об'єднує в собі бойовий лазер і зенітно-ракетний комплекс Avenger.

Нагадаємо, що у вересні поточного року Boeing і ВПС США провели черговий етап випробувань високоенергетичного лазера ATL, встановленого на борту літака C-130H.

Під час тестового польоту вперше вдалося вразити лазером рухому наземну ціль. Наприкінці серпня випробування ATL були проведені на нерухомій цілі. Вони також пройшли успішно.

Читайте також:

Нова лазерна гармата ВПС США влучила з літака в автомобіль

Росія створила супер-зброю, здатну зупиняти танки та літаки

Новий бойовий робот США буде харчуватися трупами

Пентагон оголосив про створення Кібервійська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: