Військовий психіатр в Техасі розстріляв солдатів з криками "Аллах Акбар!"

39-річний Малік Надаль Хасан, який влаштував стрілянину на американській базі Форд-Худ, був спеціалістом по стресам та мав досить радикальні погляди. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Американський військовий психіатр Малік Надаль Хасан, який влаштував криваву бійню на військовій базі Форд-Худ в Техасі, під час нападу кричав "Аллах Акбар!".

Як розповіли очевидці події, стрілянина сталася біля медичного центру бази, де проходять обстеження військові, які відправляються у відрядження.

39-річний Хасан відкрив вогонь у Форт-Худі 5 листопада. 12 людей були застрелені на місці, ще один отримав смертельне поранення і помер вранці в п'ятницю. Ще три дестяки людей постраждали. Сам нападник отримав поранення та наразі перебуває в госпіталі.

Журналісти з'ясували, що військового психіатра наприкінці листопада мали відправити у зону бойових дій – за різними даним, до Афганістану чи Іраку. Водночас Хасан був противником війн у цих країнах. За словами колишніх колег майора, він мав радикальні погляди. Зокрема, Хасан заявляв, що мешканці мусульманських країн мають право нападати на американців і битися з агресором. Він вважав допустимим, щоб у помсту за розв'язану США війну в Іраку у Нью-Йорку були здійснені теракти.

Малик Надаль Хасан
AFP
Малік Надаль Хасан
Хасан був мусульманином за віросповіданням, мав йорданське походження, але народився в американському штаті Вірджинія і ніколи не виїжджав за межі США.

Він працював психіатром, допомагаючи солдатам, які повернулися з війни, впоратися з посттравматичним синдромом та розпочати нормальне життя. Усі його пацієнти стверджують, що Хасан був висококваліфікованим професіоналом, називаються його одним з найкращим фахівців і висловлюють вдячність, що він допоміг їм повністю відновитися.

Всього за сім годин до кривавої бійні у Форд-Худі Малік Надаль Хасан спокійно поснідав у магазині, придбавши, як і зазвичай, картопляні оладки і каву. Продавець розповів, що не помітив жодних ознак агресії в його поведінці - все було як завжди.

Читайте також:

Психіатр зі США розстріляв 12 солдатів, тому що не хотів їхати в Ірак

На військову базу в США здійснено напад: 12 вбитих, багато поранених

У США невідомі розстріляли глядачів на концерті реп-ідола

Японський мафіозі розстріляв людей на вулиці й наклав на себе руки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: