Військовий психіатр з Техасу вимагав суду над своїми пацієнтами

Психіатр Нідал Малик Хасан, котрий розстріляв 13 людей на базі в Техасі, вимагав судити своїх пацієнтів за військові злочини.

Майор Нідал Малик Хасан, якого звинувачують у вбивстві 13 людей на військовій базі в Техасі, домагався суду над деякими своїми пацієнтами.

Хасан, військовий психіатр, намагався привернути пацієнтів до відповідальності за військові злочини, про які вони розповідали на прийомі.

Як повідомив журналістам капітан Шеннон Міхан, службовець на базі Форт-Худ, через розголошення розповідей пацієнтів колеги Хасана звинувачували його в порушенні лікарської етики.

Хасан відкрив вогонь у Форт-Худі 5 листопада. З криком "Аллах акбар!" він стріляв по військовослужбовцям, які проходили медичне обстеження перед відправленням в Ірак і Афганістан.

Одинадцять людей були вбиті на місці, ще двоє померли пізніше в лікарні, тридцять людей отримали поранення. Сам Хасан був важко поранений жінкою-поліцейським і, як нещодавно оголосив його адвокат, паралізований і втратив здатність ходити.

Про які саме злочини Хасан дізнався з бесід з пацієнтами, невідомо. Також точно не відома доля запитів Хасана про порушення кримінальних справ. За деякими даними, начальство відхилило прохання майора, і це підштовхнуло Хасана до нападу на товаришів по службі.

Раніше стало відомо, що майор-психіатр виступав проти кампаній США в Афганістані та Іраку і підтримував контакти з радикальними ісламістами, зокрема, з які живуть в Ємені імамом Анваром аль-Авлакі.

Читайте також:

Духовний наставник техаського стрільця назвав убивство 13 людей прийнятним

Американський майор, який убив 13 осіб, відкрито сповідував іслам

Психіатра звинуватили у вбивстві 13 військових у США

Військовий психіатр в Техасі розстріляв солдатів з криками "Аллах Акбар!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: