Військово-морські сили США створили власне кібервійсько

Працівники кібервійськ ВМС США займатимуться розвідкою, захистом електронних мереж від зламів та забезпечуватимуть "безперебійну підтримку з космосу".

В рамках загальнонаціональної програми боротьби з кіберзлочинністю у ВМС США з'явилися власні кібервійська.

До обов'язків нового підрозділу входитимуть розвідка, забезпечення інформаційної підтримки і безпеки високотехнологічних систем.

Про створення кібервійська було оголошено 26 січня на військово-морській базі Літл Крік-Форт у штаті Вірджинія. Командувачем кибервійськами ВМС, які скорочено називатимуться CYBERFOR, призначений віце-адмірал Денбі Старлінг.

Новий підрозділ взаємодіятиме із Службою інформаційної безпеки ВМС – NETWAECOM. Працівники кібервійськ займатимуться криптологією (методи шифровки і дешифровки), розвідкою, забезпеченням інформаційної підтримки і захистом електронних мереж від зламів.

Крім цього, вони проводитимуть різні космічні операції (наприклад, працюватимуть із супутниками), щоб забезпечити ВМС безперебійну підтримку з космосу.

"Це новий спосіб ведення бойових дій, і перевага в цьому додасть нам упевненості в тому, що наші кораблі, літаки і підводні човни і надалі залишатимуться сильними і в століття інформаційних воєн", - заявив Денбі Старлінг.

Створення відділів боротьби з кіберзлочинністю вже декілька років є пріоритетною стратегією для Міністерства національної безпеки США. Нагадаємо, що ідея кибервійськ виникла ще за адміністрації Джорджа Буша. Ідеї свого попередника підтримав Барак Обама. Президент навіть призначив так званого "киберцаря", до обов'язків якого входить координація роботи кіберпідрозділів. Ним став колишній радник Джорджа Буша Говард Шмідт.

Одним з головних супротивників США в кіберпросторі вважається Китай. Саме китайським хакерам не раз вдавалося діставати доступ до найбільш захищених і засекречених проектів американців. Наприклад, кіберзлочинцям з Китаю вдалося зламати програму Пентагону з проектування літака нового покоління F-35.

Читайте також:

У США розпочався набір персоналу кібервійськ

Пентагон оголосив про створення Кібервійська

Китай почав готуватися до кібервійни зі США

У США масові демонстрації розганятимуть лазерною зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: