Військовослужбовця Південної Осетії засудили за шпигунство на користь Грузії

В ході судового слухання, що проходив у закритому режимі, було доведено, що офіцер-прикордонник був завербований.

Верховний суд Південної Осетії засудив колишнього майора прикордонної служби Тимура Гуцмазти, якого звинувачували у державній зраді, до 16 років позбавлення волі і штрафу в розмірі 100 тис. рублів. Крім того, суд позбавив його військового звання, повідомляє прес-служба Комітету державної безпеки республіки.

Як уточнили в КДБ, "громадянин Південної Осетії Гуцмазти Тимур Захарович обвинувачувався у скоєнні злочину за статтею 275 КК РФ "Державна зрада".

У комітеті відзначили, що в ході судового слухання, що проходив у закритому режимі, було доведено, що офіцер-прикордонник був завербований і тривалий час співпрацював з високопоставленим співробітником департаменту контррозвідки МВС Грузії Олександром Медзмаріашвілі, надаючи йому інформацію оборонного характеру.

Вирок вступив в силу з моменту його оголошення - 31 серпня. У 10-денний термін засуджений може оскаржити дане рішення суду.

Гуцмазти був затриманий органами держбезпеки 19 вересня 2008 за підозрою у скоєнні злочину за ст. 275 КК РФ "Державна зрада", нагадали в прес-службі.

Читайте також:

Російський офіцер отримав термін за шпигунство на користь Грузії

Грузія та Росія згадують жертв серпневої війни 2008 року

Росія заявляє, що Грузія збирає сили для нової війни

Росія: Грузія готується до нової "серпневої війни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: