Викладача звільнили з роботи за книгу про теракти 11 вересня

У Франції звільнили лектора військового коледжу за книгу, в якій він стверджує, що за терактами 11 вересня стоять США та Ізраїль.

Емерік Шопрад
Фото: Le Point
Лектор паризького військового коледжу був звільнений з роботи за те, що опублікував книгу, в якій стверджував, що США та Ізраїль стоять за терактами 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку, повідомляє AFP.

Емерік Шопрад оприлюднив свою версію "теорії змови" в книзі "Хроніка зіткнення цивілізацій". Він переконаний, що вежі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку звалилися через вибух бомби, а зовсім не через те, що терористи "Аль-Каїди" направили в них літаки. Шопрад намагався довести, що за терактами стоїть американо-ізраїльська змова.

Міністр оборони Франції Ерв Моран заявив, що такій людині не місце в подібній установі, і що "ноги його більше не буде" у військовому коледжі. Шопрад викладав геополітику. Журнал Le Point відзначає, що у нього навчалися сотні французьких та іноземних військових.

Попри те, що лідер "Аль-Каїди" Осама бін Ладен заявив, що це його організація спланувала теракти 11 вересня, висувалося безліч "альтернативних" версій того, що сталося насправді. Зокрема, батько бойовика, що знаходився за штурвалом одного з викрадених "Боїнгів", заявляв, що атака була спланована ізраїльськими спецслужбами.

Як відомо, 11 вересня 2001 року в результаті терористичної атаки на міжнародний торговельний центр загинуло майже 3 тисячі людей.

Читайте також:

ЦРУ могло запобігти теракту 11 вересня

Весь світ скорбить за жертвами терактів

Над Нью-Йорком читають імена загиблих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: